Call of Duty 2 1:2
FLS Gaming
Mistrzostwa Polski
5on5
Call of Duty 2 37:30
Outplayed
Mistrzostwa Polski
5on5
Call of Duty 2 25:22
FLS Gaming
Mistrzostwa Polski
5on5
Call of Duty 4 29:22
SYS
Turniej
5on5
Call of Duty 2 25:15
POW
Mistrzostwa Polski
5on5
03.08
Rozrywka
Red Orchestra 2: Bohaterowie S
17.04
Pytania i sugestie
Team cs 1.6 chetnie dolaczy!
31.03
Czas wolny
05.12
Nasze dywizje
Propozycja: Crossfire
26.03
Nasze dywizje
Dywizja Counter-Strike: Source
ZAN
Cav
dESIREEE
baju
28.11
2007
Wywiad z klejem
dodał: josem | kategoria: Wywiady | drukuj
Michał Kleister, dwudziestoletni student Politechniki Gdańskiej na wydziale Elektroniki i Telekomunikacji. Bliżej znany jako "kleju", udziela nam odpowiedzi na szereg pytań związanych z przeszłością, jak i obecną sytuacją nowopowstałej dywizji Counter-Strike'a w gaming'u Bez Strachu. Serdecznie zapraszam.

BSTR Witam Michał. Jeszcze do niedawna reprezentowałeś barwy voodoo gaming, teraz, w całkowicie odmiennym składzie, grasz dla BSTR. Czy po tym czasie, bogatszy w doświadczenia, zmieniło się coś dla Ciebie, pod względem postrzegania przyszłych celów ?

kleju Podczas swojej przygody z Counter-Strike przyodziewałem różne barwy. Nie miały one jednak dla mnie takiego znaczenia jak ludzie, z którymi grywałem. To właśnie drużyna, którą tworze wraz z czwórką innych zawodników jest dla mnie istotna. Za każdym razem staram się dobierać sobie kompanów w taki sposób, aby przede wszystkim dobrze nam się ze sobą spędzało czas grając w tę "świetną nową" gierkę, abyśmy tworzyli drużynę. Szanuję osoby, z którymi gram bez względu na to jakimi są ludźmi, obdarzam swoistym pakietem, za który musza odpłacać swoim szacunkiem do mnie. Tak wiec najważniejsze jest dla mnie to, aby grało się przyjemnie, a następnie myślę o wynikach i sukcesach. Nie oznacza to, iż nie są one dla mnie ważne. Lubię, chce i zawsze próbuję wygrywać. Dokładnie tak samo będzie i w tej drużynie.

BSTR Po hlc, nastapił rozpad starego voodoo. Nie trzeba było dlugo czekać, by zobaczyć twoich kolegow w szeregach innych zespołów. Następnie zakończenie działalności przez easy-team. Czy myślisz, że czarny scenariusz znowu będzie miał miejsce i gracze zostaną wchłonięci do innych zespołów ?

kleju Proces rozpadu mojej ostatniej drużyny rozpoczął się po wakacjach. Wtedy właśnie equipmeNt i marek postanowili grać w innym składzie. Następnie były próby dobierania innych zawodników na ich miejsce. Pomimo tego, iż momentami skład wyglądał obiecująco, nie udało nam się stworzyć drużyny. Teoretyczny rozpad nastąpił już na miesiąc przed HLC. Po turnieju teoria przeszła w praktykę. Jeśli chodzi o easyteam to nie interesuje się ich losami. Chociaż informacja o zakończeniu działalności tej drużyny, która była prowadzona m.in. przez troll'a była zaskoczeniem. Tak po prostu się poddał? Znudziło mu się? A może powróci z czymś nowym? Może znowu The Netrunners spróbuje zawojować scenę?

BSTR Jak już wspominaliśmy wcześniej, naszą scenę dotykają wciąż to kolejne roszady, oprócz minusów, które przeważają w takiej sytuacji, można też zaobserwować pozytywny impuls, jak pojawienie się nowych zespołów, głodnych rywalizacji z czołówką. Niech takim przykladem będzie ex-khaotic....

kleju Hm. Głodnych rywalizacji z czołówką jest wiele zespołów. Niewiele, a może jeszcze mniej, jest w stanie podjąć tą rywalizacje. Khaotic wzbudzało we mnie pozytywne emocje ze względu na to, że stworzyli coś swojego, drużynę, która podróżowała za przygodą na turnieje. Teraz mnie zaskoczyli i w sumie mogę powiedzieć, że rozczarowali. Sprzedali to co stworzyli, najprawdopodobniej za familijne. Nie spodziewałem się, że zrezygnują z tego co stworzyli dla kuźni. Głodni rywalizacji pewnie są i byli i przez jakiś czas napewno będą. Jednak moim zdaniem, ani wcześniej, ani teraz nie są w stanie podjąć tej rywalizacji z czołówką. Chociaż jak to mówią „graj twardo idz pro”, więc wszystko może się zdarzyć, jeśli nadal będą głodni tej rywalizacji.Składu nadal nie zmieniają, wiec można powiedzieć, że są na dobrej drodze.

BSTR Nie można Wam odmowić ambicji, ale wydaje się, że największe turnieje za pasem jak HLC.Brakuje Was też na eleminacjach do PGA, ze wzgledu, że gracie ze sobą od niedawna.Czy mimo wszystko mogłbyś zdradzić, czy macie już jakieś plany co do tego, gdzie będzie można Was zobaczyć ?

kleju Na HLC śmigałem jeszcze ze swoim starym składem. Reszta aktualnego składu BSTR również brała udział w rozgrywkach, grając w innych drużynach. Jestem tu od niedawna, więc dokładnych planów co do naszych wyjazdów nie znam. Jednak z tego co słyszałem, to chcemy bez żadnego strachu pojawić się w Szczecinie na hacku. Dodatkowo rozglądamy się, czy wcześniej nie będzie jakiegoś ciekawego turnieju, który będzie można odwiedzić.

BSTR W voodoo, z tego co mi wiadomo, pełniłeś rolę dowodzącego. Jak to wygląda w BSTR ?

kleju Jakiś Tybetańczyk powiedział kiedyś, że każdy powinien robić to co potrafi najlepiej. Za słaby jestem na strzelanie, więc zazwyczaj jestem tym, który analizuje, przewiduje, gada i krzyczy. Tutaj w BSTR jest analogicznie.

BSTR Gracie ze sobą od niedawna, mimo to, prosiłbym Cię o krótka charakterystykę każdego z piątki graczy.

kleju Za wcześnie na indywidualne charakterystyki. Widzę jednak, że chłopaki mają ambicje i ochotę do gry. Co więcej, nie brak im także umiejętności. Podczas kilkunastu meczy, które do tej pory rozegraliśmy każdy z nich pokazał, iż strzelać potrafi. Dodatkowo widziałem również, kiedy poszczególni zawodnicy wygrywali rundy 1 vs X. Ważniejsze są jednak elementy, które wymieniłem na początku odpowiedzi na to pytanie. Jeśli jest ambicja i ochota do gry, to możemy kolejno eliminować wyłapane błędy i nieprawidłowości, których aktualnie zdarza nam się popełnić sporo. Widzę jednak perspektywy rozwoju dla naszej drużyny.

BSTR Dziękuję za wywiad.

Ostatnio w tej kategorii

04.11.2008 https://bezstrachu.pl/articles/show/31
24.06.2008 Wywiad z Majkelem
16.04.2008 Zwierzenia Glare.
19.03.2008 Trowi Przepytany
28.11.2007 Wywiad z klejem

Komentarze (2)

Najki 28.11.2007 [18:39]

Całkiem niezły wywiadzik :).

Messiah 29.11.2007 [18:10]

GJ josem :) Fajny wywiad.

GRAMY NA SERWERACH FIRMY

ROZMAWIAMY NA SERWERACH GŁOSOWYCH

UBIERA NAS

PARTNERZY

STATYSTYKI

Klan Strona
Meczów: 1 187 Newsów: 650
Rund: 38 359 Komentarzy: 5 008
Ludzi: 13 Użytkowników: 2 398
Serwerów: 1
 

ONLINE

NAJBLIŻSZE MECZE

Brak danych.

RANKING TYPERÓW

Lp Nick Bystrzaki
1 Najki 86 019 200
2 Mily 41 031 600
3 KOBE 30 720 000
4 Trowi 1 620 000
5 Radar 1 598 400
Zobacz więcej (5)... 

SKŁAD

Zarząd
Redakcja

GALERIA