Call of Duty 2 1:2
FLS Gaming
Mistrzostwa Polski
5on5
Call of Duty 2 37:30
Outplayed
Mistrzostwa Polski
5on5
Call of Duty 2 25:22
FLS Gaming
Mistrzostwa Polski
5on5
Call of Duty 4 29:22
SYS
Turniej
5on5
Call of Duty 2 25:15
POW
Mistrzostwa Polski
5on5
03.08
Rozrywka
Red Orchestra 2: Bohaterowie S
17.04
Pytania i sugestie
Team cs 1.6 chetnie dolaczy!
31.03
Czas wolny
05.12
Nasze dywizje
Propozycja: Crossfire
26.03
Nasze dywizje
Dywizja Counter-Strike: Source
ZAN
Cav
dESIREEE
baju
24.06
2008
Wywiad z Majkelem
dodał: Redakcja | kategoria: Wywiady | drukuj
BezStrachu| Witam Cię Majkel, może standardowo się przedstawisz i powiesz nam wkrótce coś o sobie?

Majkel| Nazywam się Michał Kotkiewicz. Jestem świeżo upieczonym absolwentem gimnazjum. W wolnych chwilach jak chyba każdy gram na komputerze, spotykam się z kumplami i ogólnie rzecz biorąc obijam się ;)


BezStrachu| Jak wyglądały Twoje początki w NFS, kiedy zacząłeś stawiać pierwsze kroki w tym kierunku?

Majkel| Pierwsze kroki zacząłem stawiać od pierwszej części tej gry. Tzn. The Need For Speed, która wyszła w roku 1996 albo 1997. Od tego momentu starałem się grać w we wszystkie części jakie wyszły. Z czego połowę NFS'ów ukończyłem.


BezStrachu| Mimo tak młodego wieku zacząłeś grać bardzo wcześnie w NFS, a więc można powiedzieć że masz spore doświadczenie. Może podzieliłbyś się z innymi młodymi graczami NFS'a którzy to wkraczają na scenę e-sportową i próbują zaistnieć?

Majkel| Podstawą zaistnienia na naszej scenie jest branie udziału w turniejach. Nie mamy ich za wiele ale narzekać też nie możemy. Cóż mogę doradzić. Jeździcie na manualnej skrzyni biegów i róbcie setki okrążeń. Musicie odnaleźć idealny tor przejazdu na każdej trasie, aby przejechać ją w jak najkrótszym czasie. Zainwestujcie w kierownicę bo w ProStreecie pada trudniej ogarnąćBezStrachu| Widać że NFS jest to gra dla której lubisz spędzić trochę czas wolnego, a więc kiedy chciałeś zaistnieć w sieci i z jakiego powodu?

Majkel| A więc to było tak. Długo przed wejściem na scenę NFS'a, grałem bardzo dużo w CS'a. Na poziomie naprawdę przyzwoitym. Chciałem za wszelką cenę trafić do jakiegoś dobrego teamu i zostać zawodowym graczem właśnie Counter Strike'a. Lecz uznałem, że nie ma sensu. Bardzo trudno się wybić i trzeba mieć bardzo dużo szczęścia. A jako, że w NFS'a grałem od zawsze i kocham samochody postanowiłem spróbować. No i tak to się wszystko zaczęło


BezStrachu| Póki co byłeś tylko na HLC 2007 i ESWC 2008 z imprez offline, czy będzie Cię można zobaczyć na zbliżających się turniejach? Jeśli tak to na jakich?

Majkel| Aby zobaczyć moją skromną osobę, będzie trzeba się udać na HLC, WCG i pewnie na pucharze polski (ale ten będzie odbywał się online). Do wszystkich eventów będę starał się przygotować. Wcześniej będą jeszcze mniejsze cybercupy więc jeżeli tylko będzie jakiś niedaleko mnie to wezmę w nim udział.


BezStrachu| Właśnie jeśli będą niedaleko Ciebie to się pojawisz? Dlaczego niedaleko czyżby Twój młody wiek stwarzał jakieś problemy z wyjazdami?

Majkel| No niestety stwarza. Na rodziców nie mam co liczyć. Pieniędzy nie mam, a sam raczej nie dam rady nigdzie pojechać. Więc to różnie bywa. Na ESWC 2008 załapałem się tylko dlatego, że Karmel mnie zabrał ze sobą. Pozdrowienia dla Karmela xD


BezStrachu| No tak wiadomo pieniądze dla wielu ludzi to odwieczny problem ale też przecież należysz do BezStrachu to powiedz czy przynależenie do BSTR daje Ci jakieś profity? Nie możesz liczyć na pomoc z ich strony w postaci pieniężnej?

Majkel| BSTR pomogło mi lepiej zaistnieć, że tak powiem na scenie, mimo iż pojawiłem się za czasów NetFragu, to na pewno zyskałem większego rozgłosu. A co do strony pieniężnej to mam załatwione wszystkie wyjazdy. Mogę powiedzieć, że ekipa BSTR chce się na mnie skupić i zainwestować we mnie.BezStrachu| Co sądzisz o scenie NFS'a czy z nowym tytułem NFS się rozwija?

Majkel| Scena NFS jest bardzo mała. Najmniejsza ze wszystkich scen. Ale już od Carbona bardzo się rozwinęła i doszło wielu utalentowanych graczy. Z Prostreetem pojawiłem się choćby ja, RedStar. NaDoL się wybił i pokazał, że jest świetny. Na pewno scena NFS'a idzie w dobrym kierunku i może za parę sezonów będzie nas więcej


BezStrachu| Z tego co wiem jesteś lubianym graczem na scenie, i nie spotkałem się abyś gdzieś w negatywny sposób wypowiadał się na inną osobę ze sceny NFS. Czy może tak scena NFS wpływa na graczy i wszyscy czujecie się jak rodzina?

Majkel| Hm. Lubianym aż tak na pewno nie. Ale zdarzyło się kiedyś wypowiedzieć źle o graczu: choćby NaDoLu (pozdrowienia). Ale naprawdę ja kocham całą scenę i ja uważam ich za rodzinę. A czy mnie lubią? Chyba nie mi oceniać. Jak wypowiedział się panish: "Daje ludziom pozytywne emocje." Mam opinię szołmena i krzykacza :) wg. panisha oczywiście. A u innych? Pewnie też

BezStrachu| Okej! Jeśli potrafisz to powiedz jak byś porównał scenę Trackmania Nations z NFS to która scena się szybciej według Ciebie rozwija bo w pewien sposób ona jest dla Was konkurencyjną platformą która zabiera wielu graczy?


Majkel| Trackmania Nations > NFS. Nie pod względem grywalności, lecz pod względem ilości graczy. Ostatno wiele bardzo dobrych multigamingów zainwestowało w Trackmanię min: peXg, D-Link PGS, FF X-Fi, więc myślę, że Trackmania zabiera nam graczy, ale to zależy od tego co kto lubi, bo Trackmania to również gra bardzo skillowa, na pewno dużo szybsza niż NFS. Ale tak jak mówiłem to się powinno zmienić za jakiś czas.


BezStrachu| Obecnie trenujesz w NFS Pro Street i podziel się z nami jaka mapa należy do tych najlepszych według Ciebie i czym lubisz jeździć, a czego niestety nie lubisz w tej grze?

Majkel| Bardzo lubię mapę Chicago Airfield, gdyż jest to mapa bardzo trudna ale i skillowa, która obecnie szła mi najlepiej. Bardzo lubię jeździć regulaminowym Porsche 911. Czego w grze nie lubię? Na pewno kilku błędów, które trochę psują rozgrywkę. Czyli np. jazdę po trawie, odbijanie się od ścian no i fizykę. Audi S3 potrafi w tej grze rozwinąć prędkość 377 km/h. Nie tylko Audi ale i wiele aut dobrze stuningowanych w kilka sekund może osiągnąć takie prędkości. Poza tymi mankamentami to naprawdę bardzo fajna gra.BezStrachu| Porównując wszystkie wersje NFS'a która najbardziej Ci przypadła do gustu i dlaczego?

Majkel| Oj tu będzie ciężko ale mogę powiedzieć, że NFS Carbon. Za bardzo ciekawą arcadową fizykę jazdy i za świetny klimat, zwłaszcza wyścigów w kanionach.


BezStrachu| O Pro Street wielu mówi ze to gra torowa, a więc może masz chęć na szybsze pojawienie się nowej wersji NFS'a która by zmieniła to negatywne oblicze?

Majkel| Oczywiście. Pro Street bardzo zaskoczył wielu graczy i to pod względem raczej negatywnym. Wielu graczy tęskni za starymi NFS'ami gdzie liczyła się szybka jazda po mieście i ucieczki przed policją. Ja też tęsknię, ale póki mamy ProStreet'a będę grał w ProStreeta, aż uda mi się coś ugrać. Najnowszy NFS czyli Undercover podobno nie wyjdzie w tym roku, więc będziemy męczyć ProStreeta 2 razy dłużej.


BezStrachu| Lubujesz sobie NFS za to jaki jest i gra w niego sprawa Ci ogromną przyjemność. Powiedz ile czasu spędzasz przy nim i czy nie zabiera Ci on za dużo przez co zaniedbujesz swoje obowiązki?

Majkel| Na NFS'a dziennie przeznaczam ok. 1 godzinki. Czasami dłużej. Nie męczę bardzo tej gry, bo wyznaję zasadę: NIC NA SIŁĘ. A co obowiązków, to raczej zaniedbuję je nie z powodu NFS'a, tylko z różnych innych, min. lenistwa :)


BezStrachu| Hehe to już wiemy że z natury jesteś leniwy ale wyznajesz swoje zasady i pilnie ich przestrzegasz. Pochwal się nam jaki jesteś w życiu prywatnym. Co lubisz robić i jakie masz plany na wakacje bo w końcu parę dni temu się rozpoczęły :D?

Majkel| Trudne pytanie, ale odpowiem. Prywatnie jestem hmm... po prostu sobą. Staram się spotykać z kumplami. Nie gnić całymi dniami w domu, tylko wyjść czasem na rower. A jaki jestem to już trudno powiedzieć. Ten kto mnie zna ten zna, ale prawda jest taka, że nikt mnie nie zna. Jestem nieprzewidywalny. Moje plany na wakacje hmm... Obijanie się, odpoczywanie, granie w NFS'a, CS'a oraz CoD4. Wychodzenie na rower oraz do kumpli No i marzą mi się Hawaje ,ale zanim to marzenie spełnię trochę czasu minie


BezStrachu| Okej Michał czas powoli kończyć naszą rozmowę, może, a nawet pewnie będziesz chciał kogoś pozdrowić to daję Ci teraz na to pozwolenie.

Majkel| Oczywiście! Chciałem pozdrowić zarząd BSTR, w ogóle cały gaming. Całą scenę NFS'a, a w szczególności: panisha, smendera, Bloncza oraz NaDoLa, wujka Karmela, lecha, wszystkich moich kumpli a w szczególności Pitera oraz ICE'a. To tyle. Dzięki


BezStrachu| Dziękuje Ci za rozmowę.

Majkel| Dzięki wielkie za wywiad

Ostatnio w tej kategorii

04.11.2008 https://bezstrachu.pl/articles/show/31
24.06.2008 Wywiad z Majkelem
16.04.2008 Zwierzenia Glare.
19.03.2008 Trowi Przepytany
28.11.2007 Wywiad z klejem

Komentarze (6)

nep 25.06.2008 [08:11]

Fajny wywiad. GL NAJKEL.

Mily 25.06.2008 [16:28]

ogólnie sporo informacji o samej scenie jak i Majkelu:D

MAJKEL 25.06.2008 [16:52]

;) Hehe. Wywiad spoko oczywiście.

Extazy 03.07.2008 [22:25]

no widzę znajome twarze ;p
Wywiad dobry, sporo informacji to fakt
gratki ;)

Mily 03.07.2008 [23:35]

Majkel lubi się rozpisać i wywiad wyszedł naprawde dobrze i na temat:D

Review 04.07.2008 [03:05]

wielu rzeczy sie dowiedzialem o majkelu i scence ;))

GRAMY NA SERWERACH FIRMY

ROZMAWIAMY NA SERWERACH GŁOSOWYCH

UBIERA NAS

PARTNERZY

STATYSTYKI

Klan Strona
Meczów: 1 187 Newsów: 650
Rund: 38 359 Komentarzy: 5 008
Ludzi: 13 Użytkowników: 2 398
Serwerów: 1
 

ONLINE

NAJBLIŻSZE MECZE

Brak danych.

RANKING TYPERÓW

Lp Nick Bystrzaki
1 Najki 86 019 200
2 Mily 41 031 600
3 KOBE 30 720 000
4 Trowi 1 620 000
5 Radar 1 598 400
Zobacz więcej (5)... 

SKŁAD

Zarząd
Redakcja

GALERIA