Call of Duty 2 1:2
FLS Gaming
Mistrzostwa Polski
5on5
Call of Duty 2 37:30
Outplayed
Mistrzostwa Polski
5on5
Call of Duty 2 25:22
FLS Gaming
Mistrzostwa Polski
5on5
Call of Duty 4 29:22
SYS
Turniej
5on5
Call of Duty 2 25:15
POW
Mistrzostwa Polski
5on5
03.08
Rozrywka
Red Orchestra 2: Bohaterowie S
17.04
Pytania i sugestie
Team cs 1.6 chetnie dolaczy!
31.03
Czas wolny
05.12
Nasze dywizje
Propozycja: Crossfire
26.03
Nasze dywizje
Dywizja Counter-Strike: Source
ZAN
Cav
dESIREEE
baju
Kim jest osoba z która dziś grałem? Nie zastanawialiście się kiedyś z kim jesteście w zespole? Na pewno kiedyś o tym pomyśleliście. Dzisiaj możecie dokładnie poznać każdego gracza z dywizji COD 4. Mam nadzieje że po przeczytaniu tego będziesz miał obszerne wyobrażenie o każdym graczu z osobna.

No to zaczynamy!
Cała dywizja to grupka pięciu osób. Nie zaskoczę was tutaj bo oczywiście są to przedstawiciele płci nie koniecznie tej najpiękniejszej, czyli mężczyźni z krwi i kości.
Patrząc na to, że nie grają ze sobą aż tak długo, bo tylko od połowy wakacji to śmiało można powiedzieć, że są dobrymi znajomymi i współpracuje im się bardzo owocnie.


[ Chłopcy na HLC 2008 ]Każdy z piątki wspaniałych przedstawi się nam osobiście i napisze kilka słów o sobie.

Amnemon: Cześć ,nazywam się Grzegorz i jestem z Sosnowca. Mam 18 lat i aktualnie znajduje sie w 3 klasie technikum. Na co dzień bardziej znany jako Amnemon gracz dywizji CoD4 Bez Strachu.

fALA: Siema, jestem Piotrek. Jestem uczniem 3 klasy liceum ogólnokształcącego. Interesuję się teatrem, często występuję w różnego rodzaju wystąpieniach, przedstawieniach, skeczach w mojej rodzinnej miejscowości Płońsku. Gram w barwach BSTR pod nickiem 'fALA'.

gORLES: Elo ,jestem Sławek, mam 19 lat. Na co dzień studiuję Elektronikę i Telekomunikację w Warszawie. W wirtualnym świecie jestem rozpoznawany jak gORLES, Morales, Gonzalez. itp..itd... Obecnie jestem członkiem klanu BSTR, mam nadzieje ze taki stan utrzyma się jeszcze długo.

vhz: Cześć, mam na imię Wojtek, w grze ukrywam się pod nickiem vhz. Jestem uczniem VI LO w Szczecinie i niechybnie zbliżam się ku pisaniu matury. Wybrałem matmę i ..., tak tak... fizykę. Co więcej mogę powiedzieć? Lubie frytki i pierogi.. no to już chyba starczy, co?

btn: Cześć, mam na imię Michał, mój nick to btn. Uczę się w Technikum nr 5 w Jaworznie. Moje zainteresowania to rower ( dirt ) oraz esport. Pogrywam także w piłkę nożną. Jestem nowy w teamie i mam nadzieję, że reszta ekipy się na mnie nie zawiedzie.

Dzięki tej krótkiej samoprezentacji wiemy już co nie co o tych Panach. Jednak uważam, że to jeszcze za mało. Pewnie każdy z was chciałby dowiedzieć się czegoś więcej .
Czy nie sądzicie że nadszedł czas na zadanie kilku pytań? Też tak uważam, więc pomęczmy ich trochę.Cześć fALA jako, że to właśnie Ty pełnisz najbardziej odpowiedzialną rolę lidera zacznę właśnie od Ciebie. Powiedz mi skąd wzięło się Twoje zainteresowanie COD4 oraz jak trafiłeś do BSTR?[ fALA ze skupieniem na twarzy.]fALA: Cod4 ? Hmm.. Grałem wcześniej w drugą odsłonę cod'a, więc jak większość sceny postanowiłem przejść na cod4. Po udanych playoff'ach na HLC postanowiłem znaleźć multigaming. Napisałem do BSTR, Duffy i Najki przyjęli nas. Mam nadzieję, że cieszą się z podjętej decyzji.


Bycie głową zespołu jest odpowiedzialnym zadaniem. Co sprawia Ci szczególne trudności w prowadzeniu zespołu a z czym nie masz kompletnych problemów?

fALA: Niestety czasami się denerwuję na swoich chłopaków, ale ogólnie nie sprawiają zbyt wielu problemów.


Jak oceniasz wkład pozostałych w życie team'u? Uważasz, że angażują się, czy masz co do tego jakieś zastrzeżenia?

fALA: Hmm.. Myślę, że mam zbyt dużo zastrzeżeń, ale staramy się je zlikwidować.


Gra grą, prowadzenie drużyny prowadzeniem a jak wygląda u Ciebie wolny czas? W jaki sposób go spędzasz? Czy może jesteś typem człowieka siedzącego całe dnie za komputerem?

fALA: W czasie wolnym uczęszczam na teatr. Występuję w szkolnych i miejscowych przedstawieniach, co weekend; gram w piłkę halową z kumplami ze szkoły. Co tu więcej powiedzieć. Lubię czasami wyjść z kumplami na piwo (wbrew temu, że nie przyszedłem do Ciebie na łąkę na piwo ). Jestem normalnym 18-latkiem .

W takim razie życzę sukcesów na scenie w teatrze jak również na scenie COD4.Teraz nadszedł czas na Amnemon'a którego na mapkach cod4 można zauważyć biegającego ze snajperką.Witaj Grzesiu. Powiedz nam od jak dawna grasz pod barwami BSTR i jak oceniasz tą współpracę?


Amnemon: Zaczęliśmy grac pod bandera BSTR chyba pod koniec września o ile się nie mylę zaraz po naszym pewnym awansie na HLC. Współpraca jak na razie układa się świetnie i nie mam nic do zarzucenia zarządowi.


[ Amnemon – zabija wzrokiem ? ]
Najważniejszy jest fakt, że jesteś w pełni zadowolonym graczem. Może masz jakieś sugestie i chciałbyś wprowadzić jakieś zmiany w życie zespołu?

Amnemon: Na razie w zupełności mnie wszystkiego wystarcza jedyne co chciałbym zmienić to kwestia stałego spotykania się. Chciałbym zęby to było o stałej godzinie i żeby wszyscy zawsze byli , ale z tego co wiem taki pomysł ma wejść w nasze życie wiec na razie wyczekuje.


Zdradź nam tajemnice jak spędzasz wolny czas kiedy nie musisz siedzieć na Ventrilo i wygrywać meczy w COD4?

Amnemon: Jeżeli nie muszę tego robić ,a pozera to naprawdę spora cześć mojego wolnego czasu spędzam czas z przyjaciółmi i gdzieś w terenie żeby zaczerpnąć świeżego powietrza. Czyli standardowo imprezka do białego rana.Nie da się nie zauważyć, że Amnemon to rozrywkowy chłopak. Ciekawe jak gORLES spędza wolne wieczory w Płońsku.


Witaj Sławku. Czym zajmujesz się oprócz strzelania ?

gORLES: Sławku:D:D kocham to:p, a wiec oprócz strzelania... trochę gram w kosza.. no i uczę sie podobno


[ gORLES oderwany od gry. HLC 2008. ]A jak przedstawiają się Twoje plany na przyszłość, w klanie jesteś najstarszym członkiem wiec pewnie masz już sprecyzowane zamiary odnośnie przyszłej pracy itp.

gORLES: Nie zastanawiałem się co będę robić po studiach:] Na razie zamierzam je po prostu skończyć... samo się coś znajdzie... ale coś związane z elektronika na pewno

Jak radzisz sobie ze znalezieniem czasu na treningi, mecze itp?

gORLES: Właśnie nie wiem:D daje rade jakoś :P pozostali członkowie mogą grac do 21 bo mamy im nie pozwalają dłużej, wiec gram z nimi a potem idę się uczyć.


W takim razie w teamie mamy już dwóch rozrywkowych chłopaków i jednego Studenta Elektroniki i Telekomunikacji w Warszawie ciekawe do jakiej grupy dołączy vhz.


Witam Cię vhz z przedstawienia możemy wywnioskować że Twój profil nie jest łatwy. Czy nie sprawia Ci trudności połączenie Call Of Duty 4 z nauka matematyki i fizyki ?

vhz: Czy sprawia mi problem? Wychodzę z założenia, że nie trzeba się wiele uczyć tylko rozumieć tematy itp. Z matmą nie mam żadnych problemów, a z fizyką... to różnie bywa. Momentami mam wrażenie, że nic nie ogarniam, a dzień później wszystkie zadania na lekcji robię bez problemów. Tak więc myślę, że jednak aż tak źle nie jest. Jakoś sobie radzę.


[ Zadowoleni, szczęśliwi. Uśmiechnięci!! ]
Widzę również, że lubisz wybrane potrawy. Czy możesz pochwalić się zdolnością przygotowania swojej ulubionej potrawy? Jeżeli tak to jaka to potrawa i jak ja przygotowujesz?


vhz: Hehe, no niestety jedyną potrawę, którą naprawdę lubię i umiem przygotować to placki z jabłkami, ale mama i tak robi lepsze, a przygotowuje je w tradycyjny sposób bez cynamonu, którego nie lubię.


Myślę że jesteś zdecydowanym chłopakiem. Wybór broni to dla Ciebie równie oczywista sprawa? Jaka jest Twoja ulubiona broń i dlaczego właśnie ona?

vhz: Zależy od mapy. Jak wszyscy (poza panami snajperami) gram tylko dwiema brońmi : długim i krótkim AK. Krótkie na rasza, długie na kampę. To by było tyle.


Wojtka śmiało możemy określać typem mężczyzny wiedzącego czego chce. Zapewne jest to bardzo pomocne w grze.
Zadajmy kilka pytań nowemu członkowi BSTR jakim jest btn. Ciekawe czy bardzo on różni się od pozostałych graczy czy może łączy go z nimi wiele?


Cześć btn jesteś w klanie od niedawna. Wydaje mi się, że zdarzyłeś poznać już kolegów z teamu już na tyle aby bez problemu stwierdzić który z nich jest najbardziej podobny z charakter bądź sposobu bycia do Ciebie?

btn: W teamie czuje się bardzo dobrze. Ciągle jeszcze się zgrywamy i czekamy na CoD5. Co do graczy.. z Gorlesem już grałem razem w CoD2, więc już jestem przyzwyczajony do jego nagłych wybuchów śmiechu, żartów etc. O reszcie nie mogę jeszcze za dużo powiedzieć, ponieważ jeszcze ich za dobrze nie poznałem.

Czy jest osoba która najbardziej denerwuje Cię swoim zachowaniem etc?


[ Jeszcze w starym składzie. HLC 2008. ]
btn: Nie nie ma takiej osoby, grałem już z bardziej zakręconymi ludźmi.


Zrozumienie to wielka przepustka do zagwarantowania sukcesu, powiedz mi jak oceniasz relacje klanowe?
Coś Ci się nie podoba bądź jest szczególna rzecz która mógłbyś pochwalić ?btn: Jak już wcześniej wspomniałem ciągle się zgrywamy. Póki co w CoD'a 4 gramy bardziej z nastawieniem 4fun – tzn. bez taktyk. Na pewno rzeczą, którą mógł bym pochwalić jest dobre info podczas meczów, którego w niektórych moich byłych teamach brakowało.

Z jakim nastawieniem rozpoczynasz swoja grę w COD4 w dywizji BSTR?


btn: Na pewno z pozytywnym. Mam nadzieję, że w końcu uda mi się pojechać na jakiegoś lana – jak nie w CoD4 to w CoD'a 5.Po odpowiedzi na moje pytania w jakimś stopniu udało poznać się nam chłopaków z dywizji Call Of Duty 4. Jak idzie zauważyć dużo ich dzieli a jeszcze więcej łączy. Najważniejsze co ich połączyło to wspólna gra. Tworząc jeden zespół stali się tym samym wielka rodziną w której przechodzą chwile słabości, załamania, ale również przeżywają chwile szczęścia i radości w obliczu zwycięstwa. Mam nadzieję, że właśnie grupa tych przyjaciół będzie rozwijać się i doskonalić grę razem przez długi czas.

Ostatnio w tej kategorii

04.11.2008 https://bezstrachu.pl/articles/show/31
24.06.2008 Wywiad z Majkelem
16.04.2008 Zwierzenia Glare.
19.03.2008 Trowi Przepytany
28.11.2007 Wywiad z klejem

Komentarze (13)

Najki 05.11.2008 [08:57]

Świetny tekst Anioleczku :)

Anioleczek 05.11.2008 [09:37]

Dzieki Najki ; )
Ciesze się że Ci sie podoba :)

Przy okazji chciałam poskarżyć się na Duffy'ego...
Zabiera mi moje EMOTKI ;

Poise 05.11.2008 [10:34]

I to się nazywa wywiad :) Brawo. Mam nadzieję, że będzie wiecęj takich tekstów.

btn 05.11.2008 [14:40]

Świetnie Ci to wyszło, bardzo miło się czyta ;]

fALA 05.11.2008 [15:29]

Dobra robota Dominiko ;p

Amnemon 05.11.2008 [21:57]

Aniolku :))))) GJ

gORLES 05.11.2008 [21:59]

najjjjjjs Anioleczek:] +

Anioleczek 05.11.2008 [22:09]

Jak sie podoba chłopakom to juz fajnie ;D

Najki 06.11.2008 [01:04]

Anioleczek: to nie był DuFFy. To Chuck Norris z półobrotu zlikwidował Twoje emotki :).

Anioleczek 06.11.2008 [01:27]

Tak tak...
powiedział mi ze mam je pokasować z artykułu kiedy powiedziałam nie sam to zrobil. A tak ładnie wygladał z nimi ;( ale coż nie ma juz ich .. i powiedzial ze mam ich nie stawiac ... ehh

Najki 06.11.2008 [08:32]

Będzie dobrze, nie rozpaczaj 8). Świetny start.

DuFFy 06.11.2008 [09:07]

No poskarż się jeszcze jaki to ja zły i niedobry ;d

Anioleczek 06.11.2008 [09:48]

Nie juz nic nie mowie =D

GRAMY NA SERWERACH FIRMY

ROZMAWIAMY NA SERWERACH GŁOSOWYCH

UBIERA NAS

PARTNERZY

STATYSTYKI

Klan Strona
Meczów: 1 187 Newsów: 650
Rund: 38 359 Komentarzy: 5 008
Ludzi: 13 Użytkowników: 2 398
Serwerów: 1
 

ONLINE

NAJBLIŻSZE MECZE

Brak danych.

RANKING TYPERÓW

Lp Nick Bystrzaki
1 Najki 86 019 200
2 Mily 41 031 600
3 KOBE 30 720 000
4 Trowi 1 620 000
5 Radar 1 598 400
Zobacz więcej (5)... 

SKŁAD

Zarząd
Redakcja

GALERIA