Call of Duty 2 1:2
FLS Gaming
Mistrzostwa Polski
5on5
Call of Duty 2 37:30
Outplayed
Mistrzostwa Polski
5on5
Call of Duty 2 25:22
FLS Gaming
Mistrzostwa Polski
5on5
Call of Duty 4 29:22
SYS
Turniej
5on5
Call of Duty 2 25:15
POW
Mistrzostwa Polski
5on5
03.08
Rozrywka
Red Orchestra 2: Bohaterowie S
17.04
Pytania i sugestie
Team cs 1.6 chetnie dolaczy!
31.03
Czas wolny
05.12
Nasze dywizje
Propozycja: Crossfire
26.03
Nasze dywizje
Dywizja Counter-Strike: Source
ZAN
Cav
dESIREEE
baju

Niestety przyszedł taki moment, w którym trzeba powiedzieć sobie szczerze... to koniec. Oficjalnie drużyna Bez Strachu multigaming team kończy swój żywot po ponad 7 latach działalności! Nie będziemy ukrywali, duże znaczenie w podjęciu tej niezwykle trudnej decyzji odniosłarezygnacja naszego sponsora z dalszej współpracy. Firma Trust przez wiele miesięcy wspierała nas finansowo, co pozwalało drużynie BSTR na solidny żywot i liczne wyjazdy na turnieje (m.in. udany wyjazd na turniej Call of Duty do Czech, gdzie bardzo dobrze się spisywaliśmy, ale odpadliśmy z powodu niekompetencji osób prowadzących turniej, które zignorowały fakt problemów technicznych i zdecydowały, że będziemy grać w czwórkę). Jesteśmy wdzięczni przedstawicielowi firmy Trust w Polsce za okazane nam zaufanie i owocną współpracę (pragnę zauważyć, że Trust sponsoruje również team Red Bull w Formule 1, co powoduje, że poczuliśmy się wyróżnieni).

Niestety to nie jest chwile zawieszenie działalności w oczekiwaniu na moment, gdy zarząd będzie miał więcej czasu na prowadzenie drużyny, jak to często bywa w wielu przypadkach na Polskiej scenie. Tym razem jest to definitywny koniec. Nie planujemy reaktywacji drużyny.

W imieniu swoim oraz całego zarządu obecnego i tego, który działał na przestrzeni ostatnich lat, chciałbym serdecznie podziękować wszystkim kibicom, którzy w nas wierzyli, graczom, którzy dzielnie nas reprezentowali i firmom, które nas wspierały. Ponadto szczególne podziękowania kieruję do Pawłowi "DuFFY" Czarzastemu, który dobrnął wraz ze mną do samego końca żywota BSTR. Gdyby nie Ty, drużyna umarłaby dużo wcześniej. Dzięki!

05.08
2009

Nadszedł czas by pożegnać się z kolejną dywizją. Tym razem jest to zespół Call of Duty 2 prowadzony przez Pawła "JIHAD" Kręglickiego. Pierwszym i ostatnim turniejem, w którym brali udział pod barwami Bez Strachu były tegoroczne Mistrzostwa Polski.

Komplikacje, do których doszło podczas współpracy z dywizją Call of Duty 2, zmusiły nas do podjęcia decyzji wydalenia ich z naszych szeregów zaraz po Mistrzostwach Polski CoD2. Bardzo dobra forma, którą zaprezentowali w tych rozgrywkach, zajmując ostatecznie drugą lokatę, nie mogła już praktycznie nic zmienić. Naganne zachowanie jednego z graczy tej dywizji i nieporozumienia dotyczące umowy, spowodowały obustronną zgodę na zakończenie współpracy. W imieniu swoim i zarządu chciałbym podziękować za godne reprezentowanie naszej organizacji w mistrzostwach i życzyć chłopakom powodzenia w poszukiwaniu nowego domu.

Były skład BSTR.cod2
Paweł "JIHAD" Kręglicki
Piotr "HNL" Laskowski
Krzysztof "shadziowaty" Sauter
Kamil "KAIMAD" Adamiak
Maciek "kosior" Węgliński

01.08
2009

Niedawno do naszych rąk trafiły zdjęcia z wyjazdu dywizji Call of Duty 4 na zagraniczną imprezę organizowaną przez włodarzy zespołu Authority-Gaming. Już dziś owe fotografie zostały udostępnione dla wszystkich odwiedzających naszą stronę w zakładce "Galeria zdjęć".

Przypomnę szybko, iż w tamtym czasie problemy ze skompletowaniem drużyny, które zażegnaliśmy w dniu wczorajszym, zmusiły nas do wybrania się do Pragi w niepełnym składzie. Właśnie wtedy pomocną dłonią wyciągnęli do nas dwaj zawodnicy CEFO, dzięki którym 4 lipca mogliśmy podziwiać uroki pięknej stolicy Czech. Wszystkich zainteresowanych wyjazdem zapraszam do zapoznania się ze zdjęciami.

GRAMY NA SERWERACH FIRMY

ROZMAWIAMY NA SERWERACH GŁOSOWYCH

UBIERA NAS

PARTNERZY

STATYSTYKI

Klan Strona
Meczów: 1 187 Newsów: 650
Rund: 38 359 Komentarzy: 5 008
Ludzi: 13 Użytkowników: 2 398
Serwerów: 1
 

ONLINE

NAJBLIŻSZE MECZE

Brak danych.

RANKING TYPERÓW

Lp Nick Bystrzaki
1 Najki 86 019 200
2 Mily 41 031 600
3 KOBE 30 720 000
4 Trowi 1 620 000
5 Radar 1 598 400
Zobacz więcej (5)... 

SKŁAD

Zarząd
Redakcja

GALERIA