Call of Duty 2 1:2
FLS Gaming
Mistrzostwa Polski
5on5
Call of Duty 2 37:30
Outplayed
Mistrzostwa Polski
5on5
Call of Duty 2 25:22
FLS Gaming
Mistrzostwa Polski
5on5
Call of Duty 4 29:22
SYS
Turniej
5on5
Call of Duty 2 25:15
POW
Mistrzostwa Polski
5on5
03.08
Rozrywka
Red Orchestra 2: Bohaterowie S
17.04
Pytania i sugestie
Team cs 1.6 chetnie dolaczy!
31.03
Czas wolny
05.12
Nasze dywizje
Propozycja: Crossfire
26.03
Nasze dywizje
Dywizja Counter-Strike: Source
ZAN
Cav
dESIREEE
baju

Niestety przyszedł taki moment, w którym trzeba powiedzieć sobie szczerze... to koniec. Oficjalnie drużyna Bez Strachu multigaming team kończy swój żywot po ponad 7 latach działalności! Nie będziemy ukrywali, duże znaczenie w podjęciu tej niezwykle trudnej decyzji odniosłarezygnacja naszego sponsora z dalszej współpracy. Firma Trust przez wiele miesięcy wspierała nas finansowo, co pozwalało drużynie BSTR na solidny żywot i liczne wyjazdy na turnieje (m.in. udany wyjazd na turniej Call of Duty do Czech, gdzie bardzo dobrze się spisywaliśmy, ale odpadliśmy z powodu niekompetencji osób prowadzących turniej, które zignorowały fakt problemów technicznych i zdecydowały, że będziemy grać w czwórkę). Jesteśmy wdzięczni przedstawicielowi firmy Trust w Polsce za okazane nam zaufanie i owocną współpracę (pragnę zauważyć, że Trust sponsoruje również team Red Bull w Formule 1, co powoduje, że poczuliśmy się wyróżnieni).

Niestety to nie jest chwile zawieszenie działalności w oczekiwaniu na moment, gdy zarząd będzie miał więcej czasu na prowadzenie drużyny, jak to często bywa w wielu przypadkach na Polskiej scenie. Tym razem jest to definitywny koniec. Nie planujemy reaktywacji drużyny.

W imieniu swoim oraz całego zarządu obecnego i tego, który działał na przestrzeni ostatnich lat, chciałbym serdecznie podziękować wszystkim kibicom, którzy w nas wierzyli, graczom, którzy dzielnie nas reprezentowali i firmom, które nas wspierały. Ponadto szczególne podziękowania kieruję do Pawłowi "DuFFY" Czarzastemu, który dobrnął wraz ze mną do samego końca żywota BSTR. Gdyby nie Ty, drużyna umarłaby dużo wcześniej. Dzięki!

05.08
2009

Nadszedł czas by pożegnać się z kolejną dywizją. Tym razem jest to zespół Call of Duty 2 prowadzony przez Pawła "JIHAD" Kręglickiego. Pierwszym i ostatnim turniejem, w którym brali udział pod barwami Bez Strachu były tegoroczne Mistrzostwa Polski.

Komplikacje, do których doszło podczas współpracy z dywizją Call of Duty 2, zmusiły nas do podjęcia decyzji wydalenia ich z naszych szeregów zaraz po Mistrzostwach Polski CoD2. Bardzo dobra forma, którą zaprezentowali w tych rozgrywkach, zajmując ostatecznie drugą lokatę, nie mogła już praktycznie nic zmienić. Naganne zachowanie jednego z graczy tej dywizji i nieporozumienia dotyczące umowy, spowodowały obustronną zgodę na zakończenie współpracy. W imieniu swoim i zarządu chciałbym podziękować za godne reprezentowanie naszej organizacji w mistrzostwach i życzyć chłopakom powodzenia w poszukiwaniu nowego domu.

Były skład BSTR.cod2
Paweł "JIHAD" Kręglicki
Piotr "HNL" Laskowski
Krzysztof "shadziowaty" Sauter
Kamil "KAIMAD" Adamiak
Maciek "kosior" Węgliński

01.08
2009

Niedawno do naszych rąk trafiły zdjęcia z wyjazdu dywizji Call of Duty 4 na zagraniczną imprezę organizowaną przez włodarzy zespołu Authority-Gaming. Już dziś owe fotografie zostały udostępnione dla wszystkich odwiedzających naszą stronę w zakładce "Galeria zdjęć".

Przypomnę szybko, iż w tamtym czasie problemy ze skompletowaniem drużyny, które zażegnaliśmy w dniu wczorajszym, zmusiły nas do wybrania się do Pragi w niepełnym składzie. Właśnie wtedy pomocną dłonią wyciągnęli do nas dwaj zawodnicy CEFO, dzięki którym 4 lipca mogliśmy podziwiać uroki pięknej stolicy Czech. Wszystkich zainteresowanych wyjazdem zapraszam do zapoznania się ze zdjęciami.

31.07
2009

W dniu dzisiejszym dywizja Call of Duty 4 w swoje szeregi przyjmuje 5-tego zawodnika. Nowym reprezentantem BSTR.cod4 będzie Damian "eCko" Szyjka, były gracz formacji CEFO.

Od kilku miesięcy drużyna reprezentująca BSTR na platformie czwartej części Call of Duty miała małe problemy ze skompletowaniem odpowiedniej piątki, a mianowicie ze zdobyciem 5-tego gracza, który na stałe uzupełniłby skład. Dziś jednak pod nasze skrzydła przyjmujemy byłego zawodnika zespołu Complete Equipment Fighting Damiana "eCko" Szyjkę. Miejmy nadzieje, że dzięki Damianowi na dobre skończymy z roszadami, które od początku współpracy z naszą dywizją były jej słabym punktem. Powodzenia!

Line-up BSTR.cod4
Marcin "dESIREEE" Gubała
Michał "kOt" Zarzycki
Marcin "sLX" Nogaj
Marcin "ITL" Walków
Damian "eCko" Szyjka


Oświadczenie eCko
Cieszę się na myśl o wspólnej grze z resztą chłopaków z BSTR . Chłopaki grają całkiem nieźle, jak na swój wiek. Mam nadziej, że będzie nam dane dobrze przygotować się do zbliżających się LANów i trochę pokaramy. Korzystając z okazji chciałbym pożegnać się z całym CEFO, wspaniałą organizacją i świetnymi ludźmi, wiadomo szczególnie z dywizją coda, a więc dEvy, Majstry, Joki, Squalle, Beemany buźka.

30.07
2009

Niespełna 2 dni minęły odkąd rozstaliśmy się na dobre z platformą Counter-Strike 1.6, żegnając żeński skład tejże gry. Dziś jednak pragnę Was poinformować, że nie na długo pozostaniemy nieaktywni na scenie, bowiem powracamy z nową, męską i miejmy nadzieje lepszą formacją.

Problemy dotyczące byłego składu reprezentującego dywizie BSTR.cs sprawiły, że reputacja naszego gamingu mocno ucierpiała. Sprawa ta dała nam wiele do przemyślenia i do przyjęcia nowej dywizji podeszliśmy z wielką ostrożnością. W chwili obecnej śmiało możemy oznajmić, iż jesteśmy świadomi tej decyzji i pewni efektów pracy nowego zespołu. Drużyna, która będzie nas reprezentować składa się w dużej mierze ze zwycięskiego składu Time To Play 2008, który w tamtym czasie mogliśmy oglądać pod barwami organizacji Universal Soldiers. Świeżą twarzą w rosterze jest Piotrek "GRAPEK" Dobkowski. Pierwszym testem dla naszych graczy będzie III tura eliminacji do WCG Polska, która powinna wystartować 11 sierpnia. Trzymajcie kciuki.

Oświadczenie drużyny
Jesteśmy bardzo zadowoleni z faktu, iż tak znany Mulitgaming jak BSTR zechciał przyjąć nas pod swoje skrzydła. Jest nam to teraz bardzo potrzebne gdyż potrzebujemy wsparcia, aby osiągnąć to co zamierzamy. W tej chwili czujemy się bardzo pewnie z obecnym składem, a stały trening i gra przeciwko najlepszym pozwoli nam dużo osiągnąć. Mamy nadzieję, że współpraca z Bez Strachu będzie owocna i przyniesie korzyści obu stronom.

Line-up BSTR.cs
Tomasz "AVANGER" Wach
Tomasz "kac" Kołodziej
Przemek "glaca" Krygier
Bartek "gdrr" Jeka
Piotrek "GRAPEK" Dobkowski

28.07
2009
Rozstanie z Fearless'kami
dodał: baju | kategoria: Klan

Z dniem dzisiejszym rozstajemy się z żeńską dywizją Counter-Strike 1.6, prowadzoną przez Dominikę "Aniołeczka" Lewandowską. Dziewczyny reprezentujące nasze barwy, po ostatnich problemach kadrowych nie mogły poradzić sobie ze składem i to głównie przyczyniło się do takiej decyzji.

Ostatnie miesiące dla dywizji BSTR.fearless były bardzo trudnym okresem. Brak aktywności niektórych zawodniczek zmusił dziewczyny do modyfikacji składu w taki sposób, by dalej mogły godnie reprezentować naszą organizacje – niestety nie do końca wszytko potoczyło się po ich myśli. Jakby tego było mało doszło do małych nieporozumień, które jeszcze bardziej pogorszyły sytuacje. Wskutek tego decyzja zapadła bardzo szybko i już dziś oficjalnie potwierdzamy informacje o rozstaniu się z zespołem Dominiki.
W imieniu swoim, zarządu oraz pozostałych graczy chciałbym serdecznie podziękować za grę pod naszymi barwami (prawie 9 miesięcy!) i życzyć powodzenia w dalszej grze.

Były skład BSTR.fearless

Dominika "Aniołeczek" Lewandowska
Sylwia "princeSSKa." Kruszewska
Karolina "Bejbe" Krzyżaniak
Kasia "Bandycia" Sokołowska
Ewelina "Yuna" Łapa

25.07
2009

Chłopaki z dywizji Call of Duty 2 co chwile pokazują, że stać ich na coraz więcej. Także i tym razem udowodnili swoją wyższość nad kolejną formacją, a mowa tu o FLS Gaming, które po zaciętym meczu przegrało z nami wynikiem 25:22.

Od dobrych kilku tygodni staram się was na bieżąco informować o postępach naszej dywizji w tegorocznych Mistrzostwach Polski CoD2, organizowanych przez serwis 101st.eu. Z wielka przykrością muszę stwierdzić, że powoli zbliża się koniec rozgrywek, które za niedługo zostaną zwieńczone wielkim finałem. Nazwy finalistów, niestety jak na razie nie są nikomu znane, ponieważ rozstrzygną to ostatnie mecze drabinki przegranych oraz wygranych. W jednym z półfinałów zobaczymy oczywiście reprezentantów Bez Strachu, którzy po wyczerpującym spotkaniu z FLS Gaming nie dali za wygraną i awansowali dalej. Następnym przeciwnikiem nieustraszonych okazał się zespół Outplayed – zwycięzca z meczu przeciwko Team GROM. Do pojedynku dojdzie we wtorek, 28 lipca na mapie mp_burgundy i mp_toujane.


BSTR FLS
Data: 24.07.2009
Godzina: 21:45
Mapa: mp_burgundy, mp_toujane
Wynik:25:22
Liga: MP CoD2 – faza playoff
kosior winkiaahz
HNL pixxx
shadziowaty wardancer
JIHAD h3lios
KAIMAD craven

24.07
2009

Wakacje są ostatnio bardzo pracowitym okresem dla naszych dywizji. Mowa tu choćby o pamiętnym lanie z początku lipca, czy też o trwających jeszcze Mistrzostwach Polski CoD2. Dziś do tego dochodzą kolejne rozgrywki, tym razem polski turniej offline, który odbędzie się w ramach Positive Love Expression Global Festiwal.

Reprezentanci dywizji Call of Duty 4 mocno uwierzyli w swoje siły po powrocie z Pragi (AG Lan w Pradze) i chcą znów pokazać, że w najbliższym czasie niełatwo będzie nas zatrzymać. Jak wspomniałem wyżej – w wakacje czeka nas najprawdopodobniej jeszcze jeden impreza, a dokładniej festiwal Positive Love Expression w Lublinie, podczas którego odbędzie się turniej offline. Te plany nie są jednak do końca pewne, ponieważ na drodze stoją internetowe kwalifikacje, mające na celu wyłonić z 40-stu drużyn 16-stu finalistów, którzy pojawia się na lanie. Oprócz CoD4, finały lanowe odbędą się na platformach Fifa 09 (32), Trackmania (16) oraz Counter-Strike 1.6 (16).

W naszej grupie kwalifikacyjnej znalazły się takie zespoły jak Show Your Celtus Skill, vAx, HARDCORE i WPIERDOL GAMING, z czego z pierwszą formacją właśnie rozegralismy wczoraj spotkanie. Mecz po dogrywce na pierwszej mapie oraz pewnym zwycięstwie na drugiej zakończył się 2:0 dla naszych, tak więc jesteśmy coraz bliżej celu. O postępach postaramy się Was na bieżąco informować. Bądźcie z nami!


BSTR SYS
Data: 23.07.2009
Godzina: 21:00
Mapa: mp_crossfire, mp_crash
Wynik:29:22(2:0)
Liga: Kwalifikacje do PLEGF
moradin GieKus
dESIREEE kowal
eCko aVilekk
kOt leon
sLX rastir

21.07
2009
MP CoD2 - BSTR w playoff!
dodał: baju | kategoria: Klan

Podczas dzisiejszego spotkania w ramach fazy grupowej Mistrzostw Polski CoD2, nasi reprezentanci uregulowali formalności związane z zaległym meczem przeciwko SYS Gaming, wygrywając aż 16:6. Tak jak wspominaliśmy, nasze wyjście z grupy jest już pewne, tak samo jak kolejne spotkanie, które za chwilkę rozegramy z zawodnikami zespołu POW.

W dniu dzisiejszym reprezentanci dywizji CoD2 rozegrali zaległe spotkanie z drużyną SYS Gaming, które przypomnę – zostało przeniesione z powodu problemów technicznych jednego z członków przeciwnej formacji. Starcie oczywiście zakończyło się triumfem BSTR i tym samym dało nam możliwość awansu z drugiego miejsca w grupie.

Dosłownie za kilka minut, o godzinie 22:15 (w razie zmian uaktualnimy informacje) czekają nas kolejne emocje, lecz tym razem już w ramach fazy playoff, w której zmierzymy się z People Of War. Tradycyjnie zapraszam na śledzenie relacji z pojedynku po przez radio 101st.eu.

BSTR vs SYS Gaming

BSTR SYS
Data: 21.07.2009
Godzina: 20:30
Mapa: mp_burgundy
Wynik:16:06
Liga: MP CoD2 – faza grupowa
KUBAS TBA
HNL TBA
shadziowaty TBA
JIHAD TBA
KAIMAD TBABSTR POW
Data: 21.07.2009
Godzina: 22:15
Mapa: mp_burgundy, mp_vallente
Wynik:25:15
Liga: MP CoD2 – playoff
KUBAS Sedi
HNL xxlolxx
shadziowaty hgsowa
JIHAD Szpeniu
KAIMAD Spyrozay

18.07
2009

Za nami najtrudniejsze spotkanie, do którego przyszło nam się dotychczas przygotowywać w tegorocznych Mistrzostwach Polski CoD2. Mecz niestety padł łupem przeciwnika – Team GROM.

Faza grupowa III edycji Mistrzostw Polski organizowanych przez serwis 101st.eu dobiega powoli końca. Nasz drużyna jest niemalże pewna awansu do playoff, które według terminarza powinny rozpocząć się 21 lipca. Do końca rozgrywek grupowych pozostało nam jeszcze 1 spotkanie – zaległe z ubiegłego tygodnia przeciwko SYS Gaming. Po dzisiejszej konfrontacji koszulkę lidera niestety przejęli zawodnicy zespołu Team GROM, którzy rozgromili naszych na mapie mp_dawnville 16:7. Wyższość przeciwnika musieliśmy uznać już na początku spotkania, do czego przekonała nas nadzwyczajna gra tej formacji.


BSTR Team GROM
Data: 18.07.2009
Godzina: 20:00
Mapa: mp_dawnville
Wynik:07:16
Liga: MP CoD2 – faza grupowa
kosior geri
HNL olmonciak
shadziowaty andy
JIHAD richter
KAIMAD kepa

GRAMY NA SERWERACH FIRMY

ROZMAWIAMY NA SERWERACH GŁOSOWYCH

UBIERA NAS

PARTNERZY

STATYSTYKI

Klan Strona
Meczów: 1 187 Newsów: 650
Rund: 38 359 Komentarzy: 5 008
Ludzi: 13 Użytkowników: 2 398
Serwerów: 1
 

ONLINE

NAJBLIŻSZE MECZE

Brak danych.

RANKING TYPERÓW

Lp Nick Bystrzaki
1 Najki 86 019 200
2 Mily 41 031 600
3 KOBE 30 720 000
4 Trowi 1 620 000
5 Radar 1 598 400
Zobacz więcej (5)... 

SKŁAD

Zarząd
Redakcja

GALERIA