21.07
2009
2009
Podczas dzisiejszego spotkania w ramach fazy grupowej Mistrzostw Polski CoD2, nasi reprezentanci uregulowali formalności związane z zaległym meczem przeciwko
SYS Gaming, wygrywając aż 16:6. Tak jak wspominaliśmy, nasze wyjście z grupy jest już pewne, tak samo jak kolejne spotkanie, które za chwilkę rozegramy z zawodnikami zespołu
POW.
W dniu dzisiejszym reprezentanci dywizji
CoD2 rozegrali zaległe spotkanie z drużyną
SYS Gaming, które przypomnę – zostało przeniesione z powodu problemów technicznych jednego z członków przeciwnej formacji. Starcie oczywiście zakończyło się triumfem BSTR i tym samym dało nam możliwość awansu z drugiego miejsca w grupie.
Dosłownie za kilka minut, o godzinie 22:15 (w razie zmian uaktualnimy informacje) czekają nas kolejne emocje, lecz tym razem już w ramach fazy playoff, w której zmierzymy się z
People Of War. Tradycyjnie zapraszam na śledzenie relacji z pojedynku po przez radio 101st.eu.
SYS Gaming, wygrywając aż 16:6. Tak jak wspominaliśmy, nasze wyjście z grupy jest już pewne, tak samo jak kolejne spotkanie, które za chwilkę rozegramy z zawodnikami zespołu
POW.W dniu dzisiejszym reprezentanci dywizji
SYS Gaming, które przypomnę – zostało przeniesione z powodu problemów technicznych jednego z członków przeciwnej formacji. Starcie oczywiście zakończyło się triumfem BSTR i tym samym dało nam możliwość awansu z drugiego miejsca w grupie.Dosłownie za kilka minut, o godzinie 22:15 (w razie zmian uaktualnimy informacje) czekają nas kolejne emocje, lecz tym razem już w ramach fazy playoff, w której zmierzymy się z
People Of War. Tradycyjnie zapraszam na śledzenie relacji z pojedynku po przez radio 101st.eu.BSTR ![]() | POW | |
![]() | Data: 21.07.2009 | ![]() |
| Godzina: 22:15 | ||
| Mapa: mp_burgundy, mp_vallente | ||
| Wynik:25:15 | ||
| Liga: MP CoD2 – playoff | ||
KUBAS ![]() | Sedi | |
HNL ![]() | xxlolxx | |
shadziowaty ![]() | hgsowa | |
JIHAD ![]() | Szpeniu | |
KAIMAD ![]() | Spyrozay |
Ostatnio w tej kategorii
| 14.04.2009 | ESL Major Series Female - Panie w akcji |
| 04.10.2008 | Krótka polemika, czyli co ty na to SATIN ? |
| 05.08.2009 | Żegnamy BSTR.cod2 |
| 01.08.2009 | Zdjęcia z Authority Lan w Pradze! |
| 31.07.2009 | Skład BSTR.cod4 uzupełniony! |



Powodzenia